h logo

Hakkımızda

Uluslararası zincir oteller grubu IHG kalitesi ve Türk misafirperverliğini bütünleştirerek sunan Holiday Inn Ankara Çukurambar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile
misafirlerini ağırlıyor.

Kalite
Tesadüf Değildir.

Çiftay şirketlerinden Aska Otomotiv ve Petrol Ürünleri Tic A.Ş. ile yapılmış bir franchise sözleşmesi ile işletilen Holiday Inn Ankara Çukurambar, 4 Kasım’da resmi açılışını yapmıştır. Ankara’nın Çukurambar bölgesindeki ilk beş yıldızlı oteli olarak hizmet vermektedir. Holiday Inn Ankara Çukurambar Otelimizde; 140 oda ve büyüklükleri 45 ile 700 m2 arasında değişen 7 adet etkinlik salonu bulunmaktadır. Ayıca otelimizde SPA ve Fitness Center, Engiz Restaurant, To Go Cafe ve E-Bar bulunmaktadır.

Holiday Inn Ankara Çukurambar, şehrin kalbinin attığı iş, alışveriş, eğlence alanları, bakanlıklar, hükümet binaları, devlet kurumları ve uluslararası şirketlerin genel merkezlerine oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır.

Misyonumuz

İnovatif bir akıl, ve kişiselleştirilmiş bir servis anlayışı ile tasarladığımız, işini aşkla yapan bir ekibin ellerinden sunduğumuz konaklama hizmeti, misafirlerimizin hafızasında güzel bir yer edinsin istiyoruz. .Yapılabilecek en iyi ev sahipliğini yapabilmek ve uzun yıllar birlikte olarak misafirlerimizin sayısız güzel anı biriktirmesini sağlayabilmek, kalite ve istikrarda sürdürülebilir bir yolculuk hedefleyen vizyoner yönetim anlayışımız ile dünya genelinde tanınarak markalaşmak için buradayız.

Vizyonumuz

Holiday Inn özgün otelcilik anlayışını, devamlı olarak öğrenen, gelişen ve ilham veren organizasyonu ile harmanlayarak misafirlerine kendilerini özel hissettirecek bir konaklama deneyimi yaşatarak ‘’bir otel nasıl olmalıdır’’ sorusunun cevabı olarak dünyanın farklı destinasyonlarına yayılacaktır.

IHG Rewards Club

100’e yakın ülkede 4.600’ü aşkın otelden oluşan InterContinental Hotels Group(IHG) küresel portföyünü birleştiren IHG Rewards Club, üst düzey konaklamalardan uzun süreli konaklamalara kadar tüm katmanlardaki en güvenilir yedi otel markasını kapsamaktır. Ücretsiz katılımlı misafir sadakat programı IHG Rewards Club bir çok avantaj ve hediyeler sunmaktadır.

Ödüllerimiz

Türkiye’nin İlk Açılan 5 Yıldızlı Holiday Inn ‘’Open Lobby Concept’’ oteli olarak kusursuz kalite anlayışımızla, sizlerin layık olduğu en iyi hizmeti sağlamaktayız. İlklere doymayan otelimiz Intercontinental Hotels Group tarafından verilen “Yılın Oteli” ödülüne, 2017 yılında Avrupa‘da bulunan 285 otel arasından tüm kriterleri başarıyla yerine getirerek layık görülmüştür. Bu başarıyı ülkemize getiren tek otel ünvanını koruyan Holiday Inn Çukurambar Ankara, asla daha azıyla yetinmeyen anlayışı ile, 2018 ve 2019 yıllarında IHG Markası içinde “En iyi Misafir Memnuniyetini Sağlayan” (HeartBeat Torchbearer Award) otel ödülünede layık görülerek bir ödülü daha ülkemize kazandırmıştır. Avrupa’da üst üste ödül alarak başarması çok zor bir rekora imza atan otelimiz, Avrupa’da Misafir Memnuniyeti konusundaki başarısını defalarca tescilleyerek, IHG Grubunun ELITE oteller katagorisinde yer almaktadır. Ayrıca ödül değerlendirmesinde Tripadvisor, Booking, Expedia gibi online kanallardan Misafir Memnuniyet Ortalaması alındığında, IHG içinde kazanılan ödüllere ek olarak da 2018 yılında ATID (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) ve TUADER (Turizm Akademisyenleri Derneği) tarafından düzenlenen 5 Yıldızlı Oteller arasında “En İyi Misafir Memnuniyeti” ödülüne layık görülmüştür. Holiday Inn Çukurambar ekibi olarak, başarılarımızın sorumluluğunu her zaman omuzlarımızda hissederek, konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

0 +
Toplam Ziyaret Sayısı
0 +
Toplam Kongre Sayısı
0
Yabancı Uyruk Ziyaretçi Sayısı
ihg copy
19