h logo

Hakkımızda

Uluslararası zincir oteller grubu IHG kalitesi ve Türk misafirperverliğini bütünleştirerek sunan Holiday Inn Ankara Çukurambar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile
misafirlerini ağırlıyor.

Kalite
Tesadüf Değildir.

Çiftay şirketlerinden Çiftay Turizm ve Otelcilik A.Ş. ile yapılan bir franchise sözleşmesi kapsamında işletilen Holiday Inn Ankara Çukurambar, 4 Kasım 2014 tarihinde resmi açılışını gerçekleştirmiştir. Ankara’nın Çukurambar bölgesinde yer alan ilk beş yıldızlı otel olma özelliğini taşıyan, Türkiye’nin ilk Ankara’nın tek ‘’Open Lobby Concept’’ oteli olan Holiday Inn Ankara Çukurambar, ayrıcalıklı konumuyla dikkat çekmektedir.

Otelimiz, 140 oda kapasitesi ve büyüklükleri 45 ile 700 metrekare arasında değişen 9 adet etkinlik salonuyla hizmet vermektedir. Open Lobby, SPA ve Fitness Center, Engiz Restaurant, Nook Restaurant & Bar, To Go Cafe, Game Zone ve E-Bar gibi olanaklarla misafirlerimize konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktayız.

Holiday Inn Ankara Çukurambar, şehrin iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence alanlarına, bakanlıklara, hükümet binalarına, devlet kurumlarına ve uluslararası şirketlerin genel merkezlerine çok yakın bir konumdadır. Bu avantajlı konumuyla iş ve turistik amaçlı seyahat eden misafirlerimize kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Misyonumuz

İnovatif bir akıl ve kişiselleştirilmiş bir servis anlayışı ile tasarladığımız, işini aşkla yapan bir ekibin ellerinden sunduğumuz konaklama hizmeti, misafirlerimizin hafızasında güzel bir yer edinsin istiyoruz. Sayısız unutulmaz anın yaşandığı bir konaklama deneyimi sunmak için buradayız. Vizyoner yönetim anlayışımızla markalaşma yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Holiday Inn, sürekli öğrenen, gelişen ve ilham veren bir organizasyon anlayışını benimseyerek, misafirlerine kendilerini özel hissettiren eşsiz bir konaklama deneyimi sunmaktadır. “Bir otel nasıl olmalıdır?” sorusuna cevap olarak, bu özgün otelcilik anlayışını dünyanın çeşitli destinasyonlarına yayma hedefindedir.

IHG Rewards Club

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede bulunan 4.600’den fazla oteli bir araya getiren InterContinental Hotels Group (IHG), geniş portföyünü kucaklayan IHG Rewards Club’a sahiptir. Bu global sadakat programı, üst düzeyden uzun süreli konaklamalara kadar geniş bir yelpazedeki güvenilir yedi otel markasını içermektedir. Ücretsiz katılınabilen IHG Rewards Club, birçok avantaj ve hediyeyi misafirlerine sunmaktadır.

Ödüllerimiz

Türkiye’nin İlk Açılan 5 Yıldızlı Holiday Inn ‘’Open Lobby Concept’’ oteli olarak kusursuz kalite anlayışımızla, sizlerin layık olduğu en iyi hizmeti sağlamaktayız. İlklere doymayan otelimiz Intercontinental Hotels Group tarafından verilen “Yılın Oteli” ödülüne, 2017 yılında Avrupa‘da bulunan 285 otel arasından tüm kriterleri başarıyla yerine getirerek layık görülmüştür. Bu başarıyı ülkemize getiren tek otel ünvanını koruyan Holiday Inn Çukurambar Ankara, asla daha azıyla yetinmeyen anlayışı ile, 2018 ve 2019 yıllarında IHG Markası içinde “En iyi Misafir Memnuniyetini Sağlayan” (HeartBeat Torchbearer Award) otel ödülünede layık görülerek bir ödülü daha ülkemize kazandırmıştır. Avrupa’da üst üste ödül alarak başarması çok zor bir rekora imza atan otelimiz, Avrupa’da Misafir Memnuniyeti konusundaki başarısını defalarca tescilleyerek, IHG Grubunun ELITE oteller katagorisinde yer almaktadır. Ayrıca ödül değerlendirmesinde Tripadvisor, Booking, Expedia gibi online kanallardan Misafir Memnuniyet Ortalaması alındığında, IHG içinde kazanılan ödüllere ek olarak da 2018 yılında ATID (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) ve TUADER (Turizm Akademisyenleri Derneği) tarafından düzenlenen 5 Yıldızlı Oteller arasında “En İyi Misafir Memnuniyeti” ödülüne layık görülmüştür. Holiday Inn Çukurambar ekibi olarak, başarılarımızın sorumluluğunu her zaman omuzlarımızda hissederek, konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Toplam Ziyaret Sayısı
0 +
Toplam Kongre Sayısı
0 +
Yabancı Uyruk Ziyaretçi Sayısı
0
ihg copy
19