h logo

Otele Yakın Yerler

Anıtkabir

Anıtkabir, Türkiye'nin başkenti Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan, Kurtuluş Savaşı'nın önderi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de bulunan anıt mezarıdır.

TBMM

I. TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında TBMM faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bina. Ankara'nın Altındağ ilçesinin Ulus Meydanı'nda bulunan I. Türkiye Büyük Millet Meclisi binasının inşaasına, 1915 yılında başlanmıştır.

Kızılay Meydanı

Kızılay Meydanı, Türkiye'nin başkenti Ankara'nın merkezindeki kent meydanı. Doğudan Ziya Gökalp Caddesi, batıdan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, kuzey-güney ekseninde ise Atatürk Bulvarı yollarının kesişimindedir.

Ankara Sanayi Odası

Ankara Sanayi Odası faaliyetlerine, Şehit Teğmen Kalmaz Caddesindeki bir işhanının küçük bir dairesinde başlamıştır. Kısa bir süre sonra, Kızılay’da Terzioğlu Han’ın 4. Katında hizmet vermeye devam etmiştir. Daha sonra da, Atatürk Bulvarı No:193’de bulunan binayı satın alarak, restore ettirmiş ve 1977 yılında bu binaya taşınmıştır.

Taurus Avm

Giyim, ev eşyası ve elektronik alanındaki ünlü zincir mağazaları, yemek alanı ve sinemasıyla alışveriş merkezi.

Congresium

Congresium, kongre, fuar, sergi, gösteri ve toplantı gereksinimini karşılamak üzere Ankara Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen çok amaçlı bir yapıdır.

Ankara Ticaret Odası

Cumhuriyetimizle yaşıt olan Ankara Ticaret Odası (ATO), 1923 yılının Mayıs ayında "Ankara Ticaret ve Sanayi Odası" adıyla kurulmuştur.

AŞTİ

Ankara İli Şehirlerarası Otobüs Terminali İşletmesi Ankara Aşti Otogarı Şehir içi ulaşım rehberi hizmetidir.

Söğütözü Metro Durağı

Söğütözü, Ankara metrosunun M2 hattında Söğütözü'nde bulunan metro istasyonudur.

Ankara Tren Garı

Ankara'nın Altındağ ilçesi Ulus semtinde yer alan TCDD'ye ait ana tren istasyonudur.

Esenboğa Havalimanı

Esenboğa Havalimanı, Türkiye'nin başkenti Ankara'ya hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 28 km kuzeyinde, Akyurt ve Çubuk ilçeleri sınırları içindedir. 1955 yılında hizmete girmiştir.Türkiye'nin iç ve dış hatları bir arada bulunduran ilk havalimanı olan Esenboğa, yolcu trafiği açısından ülkenin en büyük dördüncü havalimanıdır.

VFS Global

VFS Global, dünya çapında hükümetlere ve diplomatik misyonlara hizmet veren bir dış kaynak kullanımı ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Şirket, müşteri hükümetleri için vize ve pasaport verme ile ilgili idari ve isteğe bağlı olmayan görevleri yönetir.

Next Level AVM

Lüks markaların mağazaları, yemek katı ve sinemasıyla şehir merkezinde şık alışveriş merkezi.

Armada AVM

Armada Kulesi; Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan bir gökdelendir. Günümüzde, ofis binası ve alışveriş merkezi olarak kullanılır.

Koru Hastanesi

Koru Hastanesi''nin, otelimize olan uzaklığı 1,1 km'dir.

Bayındır Hastanesi

Bayındır Hastenesi''nin, otelimize olan uzaklığı 2,2 km'dir.

Medicana International

Medicana International Ankara Hastanesi, otelimize olan uzaklığı 2,6 km'dir.

TOBB ETÜ Hastanesi

TOBB ETÜ Hastanesi'nin, otelimize olan uzaklığı 4 km'dir.

Liv Hospital

Liv Hospital, otelimize olan uzaklığı 5,9 km'dir.

Güven Hastanesi

Güven Hastanesi'ne, otelimize olan uzaklığı 5,9 km'dir.

Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi'nin, otelimize olan uzaklığı 8,6 km'dir.

Ankara Spor Salonu

Ankara Spor Salonu, Ankara'nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır. VIP, loca ve portatif tribünler hariç 10.400 olan kapasite bu etkenlerle 13 bine kadar çıkmaktadır.

Eryaman Stadyumu

Eryaman Stadyumu, 22.000 seyirci kapasitesine sahip stadyum, Süper Lig takımlarından MKE Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Telefon

0312 342 55 55
0312 342 55 56

Adres

İşçi Bloklari Mah. 1484. Sk., No. 3 (Konya yolu üzeri) Çukurambar, Çankaya / Ankara

Email

info@hicukurambar.com

Bize Ulaşın

ihg copy
19